Město: Olomouc 5
Adresa: I.P.Pavlova 6,
www: www.fnol.cz
Telefon: 585 851 111


Zvětšit mapu

Diskuze

Příspěvky, které obsahují reklamu nebo nevhodný obsah, budou vymazány.


Vložit nový příspěvek
RE:KDYSI BYLA PERFEKTNÍ
gábina 17.11.14 10:15

do této porodnice bych už znovu nešla.rodila jsem jako svobodná matka,přístup příšerný jak za komunistů,dětské sestry našestinedělí nerříjemné, neochotné.dají vám jasně najevo,že jste divná,protože nežijete s přítelem.onijsou jediní,kteří všemu rozumí.souhlasím z článkem pode mnou porodnice uplatnuje socialistické přístupy,jak připříjm u ,tak na porodním sále,na oddělení šestinedělí při návštěvě postávání za zády mého přítele,žádné soukromý.
odpovědět

Lucie 06.11.14 07:30

Rodila jsem v OL v roce 2009 rodila jsem po prvé a nebylo to až zas tak zlé nynní jsem 39tyden těhu objednala jsem se znovu a nevšřila bych tomu že po 5letech se tak pohorší chyla jsem strach a vůbec nevím kam jít rodit:-( vyšetřovala mě učnice bylo to moc nepříjemné ani se mi nepředstavila a hrábla se mi tam no fuj tohhle by měli brát na vědomí že to jak leda komu není příjemné
odpovědět

Hrůza
Barbora 29.09.11 14:05

Špína, plísně ve sprchách, příšerný personál, souhlasím s příspěvkem pode mnou. Porodnice uplatňuje přístup z dob socialismu, běžná je obrouhlost, agresivita a drzost lékařů i socialistických sester. Prostředí přímo odporné jak z 50. let minulého století. O pacientky a rodičky není zájem, často se lékaře nedovoláte, profesionalita chybí. Měla jsem strach, že mě nechají klidně umřít, ono by se to tam nestalo poprvé, minulý rok tam zemřela rodička na preeklampsii, reportáž byla v TV. A těm blábolům, co tu spisuje po různých diskuzích samotný personál, který se na netu vydává za rodičky, nevěřte. žádné moderní vybavení a přístroje tam nejsou. Inkubátory jsou na neonatologii, což není porodnice. :-))))
odpovědět

RE:má zkušenost
Ved 30.08.11 12:54

Olomoucká porodnice je strašná zejména v tom přístupu personálu. Žádné, ani nejlepší technické vybavení, nenahradí sprostotu a surovost zdravotníků. Moje zkušenost je tragická a nikomu bych nic takového nepřála. Další dítě tam rozhodně rodit nebudu a Vám doporučuji, abyste Vaši zkušenost vzali vážně a jeli jinam. To, co vám předvedla sestra při prohlídce, není nic proti hrubosti, se kterou jednají s matkami při porodu. A o odbornosti nemůže být ani řeči. Zkazí co můžou a pacientce jen sprostě nadávají.
odpovědět

KDYSI BYLA PERFEKTNÍ
MÁJA 20.08.11 21:03

MY RODILY V LEDNU 2011 A LÍP UŽ BY NÁM BYLO VŠUDE NO HRŮZA A DĚS PLÍSEŃ NA POKOJÍCH I NA NADSTANDARTU A PŘÍSTUP PŘI PORODU HROZNEJ PŘI KONTROLÁCH JEŠTĚ O.K ALE PO PORODU A PŘI NĚM BYLA VIDĚT JEDNA SESTRA ZBYTEK JEŽIBABY
odpovědět

RE:má zkušenost
petra 27.09.10 16:43

Ja jsem na te prohlidce byla a zacala opravdu v 16. Pokud jste prisel pozdeji, tak se vam ta sestricka, ktera ma na starosti asi hodinovou prohlidku i s vykladem nemue venovat, kdyz uz provazi nekoho jineho. Na hrad nebo zamek vas take nepusti mimo urceny cas.
odpovědět

Olomoucká porodnice
Hana 25.10.09 10:57

Tak jsem 2.9.2009 porodila v olomoucké porodnici krásného chlapečka, jsem moc ráda, že jsem zvolila právě tuto porodnici, mohu jen doporučit. Rodila mě porodní asistentka Zdena Pecová /snad jsem jí nezkomolila jméno/ a super, super, super, jsem opravdu moc spokojená a to i s doktory, myslím, že je to porodnice na špičkové úrovni! Trochu horší to bylo se sestřičkama na oddělení, jak jsme pak leželi s prckem, jsou takové neochotné a některé i dost mladičké na to, aby mohly radit s kojením a jinými věcmi, to se v žádné knížce nanaučí, je potřeba mít praxi, protože každé např. kojení je individuální. Ale to vem čert, důležitá je porodnice jako taková a její vybavení.
odpovědět

olomoucká porodnice
Alena 25.07.09 11:25

jsem zdravotník ve fn olomouc,a nyní sem ve 26tt,nikdy bych nesvěřila mé miminko nikomu jinýmu než personálu olomoucké porodnice,špičkové vybavení je to nejduležitější.
odpovědět

Re:Olomoucká porodnice
NANYNKA 28.02.09 17:36

Hani, souhlasím s Vámi, já jsem ve 27.tt a původně jsem přemýšlela nad porodnicí ve Šternberku, ale jelikož máme porodnici v Olomouci 5 min. od domova, tak asi raději budu rodit tady a už se těším!!!
odpovědět

Olomoucká porodnice
Hana 07.01.09 18:47

Já jsem slyšela, že v Olomouci jsou špičkově vybaveni i na komplikovanější porody, možná jste pane narazil jen na blbou sestru a tím zavrhujete celou porodnici. Rodily tam mé kamarádky a jsou spokojeny, já jsem nyní v 6tt a chystám se právě do této porodnice....
odpovědět

příspěvky 1-10 z 11 << < 1 2 > >>
x
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Speciál o ovulaci: Jak poznám ovulaci

V druhém díle našeho speciálu o ovulaci se... více zde >>

Speciál o ovulaci: Co je to ovulace a plodné dny

V prvním díle našeho speciálu o ovulaci se... více zde >>

Těhotenská průkazka: zkratky a cizí slova

Nevyznáte se ve všech těch cizích slovech a... více zde >>

Těhotenská průkazka

Těhotenská průkazka je nejdůležitější doklad... více zde >>

Jak vybrat jméno pro dítě

Už jako malá jste snila o tom, jaké jméno dáte... více zde >>

Těhotenství týden po týdnu IV.

Jste těhotná a velice Vás zajímá vývoj miminka... více zde >>

Těhotenství týden po týdnu III.

Jste těhotná a velice Vás zajímá vývoj miminka... více zde >>

Těhotenství týden po týdnu II.

Jste těhotná a velice Vás zajímá vývoj miminka... více zde >>

Těhotenství týden po týdnu I.

Jste těhotná a velice Vás zajímá vývoj miminka... více zde >>

Jsou strie Vaší noční můrou?

Bojíte se že Vám vzniknou strie nebo je už... více zde >>

Lékařská vyšetření v těhotenství

Během těhotenství Vás čeká mnoho zdravotních... více zde >>

Příznaky těhotenství

Příznaků těhotenství je celá řada. Ne všechny a... více zde >>

Třetí trimest (169 - 266.den těhotenství)

Třetí těhotenský trimestr je už aji ten... více zde >>

Druhý trimest (85 - 168.den těhotenství)

Tato fáze bývá považována za nejpříjemnější... více zde >>

První trimestr (0 - 84. den těhotenství)

První období těhotenství z pohledu miminka. více zde >>

V košíku je
0 produktů za 0 Kc koupit
Tipy ze shopu

nejprodavanejsi

Bonella
FORTE

krém pro prevenci strií
Cena: 172 Kč Hyalgel forte
-

nejprodavanejsi

Mega LECITIN


Cena: 121 Kč
MegaLECITIN
-
Silvita s.r.o. | vytvořila společnost Best One Service s.r.o., autorem obsahu je Best One Service s.r.o. Copyright ©